Wedstrijden JV dit weekend

COMPETITIE VAN VRIJDAG 23 t.e.m. WOENSDAG 28 OKTOBER 2020

EERSTE ELFTAL (4de PROV. B)

COMPETITIE STOPGEZET!

*****

EERSTE BELOFTEN (R2G)

COMPETITIE STOPGEZET!

*****

TWEEDE BELOFTEN (R2D)

COMPETITIE STOPGEZET!

*****

DERDE RESERVEN (R3B)

COMPETITIE STOPGEZET!

*****

U17 (PROV. U17 D)

Zat. 24/10 om 13u.30: DE PINTE A - EINE

*****

U17 (GEW. U17 L)

Zat. 24/10 om 13u.30: DE PINTE B - POESELE

*****

U15 (PROV. U15 D)

Zat. 24/10 om 15 uur: SK GREMBERGEN A - DE PINTE A

Adres: Kleemputstraat, 9200 Grembergen

*****

U15 (GEW. U15 U)

Zat. 24/10 om 14 uur: VC ZWIJNAARDE - DE PINTE B

Adres: Hondelee 1b, 9052 Zwijnaarde

*****

U13 (PROV. U13 A)

Zat. 24/10 om 12u.30: TK Meldert A - De Pinte A

Adres: Nedermolenstraat 5, 9310 Meldert

*****

U13 (GEW. U13 H)

Zon. 25/10 om 10u.15: Sparta Petegem - De Pinte B

Adres: Gavere Steenweg 240, 9800 Petegem-a/d-Leie

*****

U12 (PROV. U12 B)

Zat. 24/10 om 11u.15: ELENE/GROTENBERGE A - DE PINTE A

Adres: Gentsesteenweg 119, 9620 Grotenberge

*****

U12 (GEW. U12 V)

Zat. 24/10 om 11 uur: MICHELBEKE - DE PINTE B

Adres: Kraaiestee 17, 9660 Michelbeke

*****

U12

Woe. 28/10 om 18 uur: VOLKEGEM - DE PINTE

Adres: Pelikaanstraat 51, 9700 Oudenaarde

*****

U11 (PROV. U11 C)

Zat. 24/10 om 11u.45: DE PINTE A - KSK RONSE

*****

U11 (GEW. U11 M)

Zat. 24/10 om 12 uur: DE PINTE B - LS MERENDREE

*****

U10 (PROV. U10 C)

Zat. 24/10 om 10 uur: DE PINTE A - KFC MERELBEKE

*****

U10 (GEW. U10 R)

Zat. 24/10 om 10u.15: DE PINTE B - OLSENE

*****

U9 (PROV. U9 G)

Zon. 25/10 om 10u.30: WAARSCHOOT A - DE PINTE A

Adres: Klein Weg 5, 9950 Waarschoot

*****

U9 (PROV. U9 I)

Zon. 25/10 om 10u.30: WAARSCHOOT B - DE PINTE B

Adres: Klein Weg 5, 9950 Waarschoot

*****

U9 (GEW. U9 V)

Zat. 24/10 om 9u.45: DE PINTE C - KFCE BELZELE EVERGEM

*****

U8 (PROV. U8 J)

Zat. 24/10 om 9u.30: DE PINTE A - EINE A

*****

U8 (PROV. U8 L)

Zat. 24/10 om 9u.30: DE PINTE B - EINE B

*****

U7 (GEW. U7 I)

Zat. 24/10 om 11u.15: DE PINTE A - OLSA BRAKEL B

*****

U7 (GEW. U7 C)

Zat. 24/10 om 11u.30: DE PINTE B - OLSA BRAKEL A

*****

U6 (GEW. U6 L)

Zat. 24/10 om 9u.15: DE PINTE A - LATEM

*****

U6 (GEW. U6 D)

Zat. 24/10 om 14u.30: EINE B - DE PINTE B uitgesteld!

*****

MEISJES U16 REEKS 2

Zat. 24/10 om 9u.30: DE PINTE - DV KORTRIJK

*****

MEISJES U13

Zat. 24/10 om 9u.30: DE PINTE - MENEN

*****