Wedstrijden JV dit weekend

COMPETITIE VAN VRIJDAG 19 t.e.m. ZONDAG 21 OKTOBER 2018

JEUGDCUP OP WOENSDAG 24 OKTOBER 2018

*****

EERSTE ELFTAL (VIERDE PROVINCIALE A)

Zo. 21/10 om 15 uur: Ooidonck Leerne - De Pinte

Adres: Ooidonkdreef, 9800 Bachte-Maria-Leerne

*****

BELOFTEN (TWEEDE RESERVE I)

Vr. 19/10 om 20 uur: De Pinte - Ooidonck Leerne

*****

DERDE RESERVEN B

Zo. 21/10 om 10 uur: De Pinte - FC Kluisbergen

*****

GEW. U21 E

Za. 20/10 om 14 uur: Bellem - De Pinte

Adres: Bellemdorpweg 100, 9881 Bellem

*****

PROV. U17 D

Za. 20/10 om 15u.30: Eine - De Pinte

Adres: P. Ruyffelaerstraat 61, 9700 Eine

*****

PROV. U15 C

Za. 20/10 om 15u.45: De Pinte A - Mere A

*****

GEW. U15 D

Za. 20/10 om 14u.30: Gavere/Asper A - De Pinte B

Adres: Vlienderweg 4, 9890 Asper

*****

GEW. U15 R

Za. 20/10 om 13u.45: De Pinte C - Melsen A

*****

PROV. U13 C

Za. 20/10 om 11u.15: De Pinte A - E. Zele

*****

GEW. U13 H

Za. 20/10 om 11u.15: De Pinte B - Bottelare B

*****

PROV. U12 B

Za. 20/10 om 9u.30: De Pinte A - FC Merelbeke A

*****

GEW. U12 P

Za. 20/10 om 9u.30: De Pinte B - Bellem B

*****

PROV. U11 C

Za. 20/10 om 11u.15: De Pinte A - Drongen A

*****

U11 (VRIENDSCHAPPELIJK)

Zat. 20/10 om 13u.45: De Pinte - Belzele

*****

GEW. U11 S

Za. 20/10: De Pinte vrij

*****

PROV. U10 C

Za. 20/10 om 9u.30: De Pinte A - Laarne/Kalken A

*****

GEW. U10 X

Za. 20/10 om 12u.15: St.-Denijs C - De Pinte B

Adres: Kleinkouterken 13, 9051 St.-Denijs-Westrem

*****

PROV. U9 I

Za. 20/10: De Pinte A vrij

*****

PROV. U9 J

Za. 20/10: De Pinte B vrij

*****

GEW. U9 Z

Za. 20/10 om 13u.30: Nazareth/Eke - De Pinte C

Adres: Drapstraat 88, 9810 Nazareth

*****

U9 (VRIENDSCHAPPELIJK)

Za. 20/10 om 9u.30: De Pinte - Evergem Center

Za. 20/10 om 9u.30: De Pinte - Evergem Center

*****

PROV. U8 G

Za. 20/10 om 11u.30: Lovendegem A - De Pinte A

Adres: Sportstraat 24, 9920 Lovendegem

*****

PROV. U8 H

Za. 20/10 om 10 uur: Lovendegem B - De Pinte B

Adres: Sportstraat 24, 9920 Lovendegem

*****

GEW. U7 Q

Za. 20/10 om 13u.30: Lovendegem B - De Pinte A

Adres: Sportstraat 24, 9920 Lovendegem

*****

GEW. U7 T

Zo. 21/10 om 9u.30: Gavere/Asper B - De Pinte B

Adres: Vlienderweg 4, 9890 Asper

*****

GEW. U7 W

Za. 20/10 om 11 uur: De Pinte C - VC Zwijnaarde

*****

GEW. U6 B

Za. 20/10 om 11u.15: De Pinte A - Drongen B

*****

GEW. U6 D

Za. 20/10 om 11u.15: De Pinte B - Sparta Petegem A

*****

JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD

U15 GEWESTELIJK

Woe. 24/10 om 20 uur: De Pinte - Tenstar Melle