Voorzitter Maarten Haeck: "Contractbesprekingen verlopen vlot"

(Fragment uit interview met Johan Polet in dagblad De Gentenaar)

JV De Pinte verwerkte de voorbije week de kleine nederlaag op het veld van buur KVE Drongen. De ploeg van coach Steven De Groot staat nog steeds op de tweede plaats.

"De eindronde is voor de club geen must maar zou voor onze groep met veel jonge spelers een leuke uitdaging zijn," aldus JV-voorzitter Maarten Haeck.

"De contractbesprekingen verlopen vlot. Het is de bedoeling om de bijna voltallige groep te behouden. Een sterkhouder als Jelte De Coninck verzekerde ons dat hij bij Jong & Vlug De Pinte blijft. Dit was een leuk bericht want heel wat clubs trokken begrijpelijk aan zijn mouw. We maakten met onze coach nog geen nieuwe overeenkomst maar ook hij liet al uitschijnen dat hij graag zou blijven. De spelers staan als één blok achter hem waardoor we graag met Steven De Groot willen doorgaan. Hij is sterk geëngageerd bij onze clubactiviteiten en een vakman in hart en nieren."