Vacatures bij JV De Pinte

Bij de volwassenen zoeken we naar een trainer voor ons B-elftal dat aantreedt in 4de provinciale. Dit is onze opleidingsploeg en bestaat net zoals het eerste elftal uit spelers van de eigen opleiding en/of de gemeente. Spelers beter maken geeft je veel voldoening en je kan goed werken met jonge mensen? Neem dan contact op via raadvanbeheer@jvdepinte.be . Vergeet je voetbal-CV niet bij te voegen.

Ook bij de jeugd zijn er mogelijkheden. Onze club, die recent het 2 sterrenlabel kon verlengen, zoekt in verschillende categorieën nog versterking. Mensen met of zonder diploma kunnen zich aanmelden. We investeren in elke gemotiveerde trainer en bieden naast een marktconforme vergoeding, trainerscursussen aan, teambuildings etc. Heb je zin om in een warme, familiale club mee te werken aan ons 100% JV-project, contacteer dan graag onze jeugdcel via jeugdcel@jvdepinte.be .