Reeksindeling reserven/jeugd seizoen 2019-2020

Voetbalbond Oost-Vlaanderen maakte de definitieve reeksindelingen bekend van reserven en jeugd. Hieronder de reeksen met ploegen van Jong & Vlug De Pinte.

TWEEDE RESERVE H:

Olsene, Zingem, Nokere/Kruishoutem, Huise/Ouwegem, Wortegem, Nazareth/Eke, Eine, Machelen, De Pinte, Petegem-a/d-Schelde, Melsen, Vinkt, Zevergem, Volkegem.

TWEEDE RESERVE J:

St.-Denijs, Drongen, Nazareth/Eke, Waarschoot, Latem, De Pinte, Hansbeke, Vinkt, Lotenhulle, Maria-Aalter, Vinderhoute, Poesele, Ooidonck Leerne.

DERDE RESERVE B:

KFC Kluisbergen, Nokere/Kruishoutem, Moortsele, Nazareth/Eke, Latem, De Pinte, SK Merelbeke, Sp. Bevere, Kluisbergen Sp., Strijpen, Melsen, Zeveren, Volkegem, Ooidonck Leerne.

PROVINCIALE U17 REEKS C:

KSK Ronse, Meetjesland, Eine, Waarschoot, De Pinte, TK Meldert, Munkzwalm.

GEWESTELIJKE U17 REEKS I:

Olsene, Nokere/Kruishoutem, Drongen, Belzele Evergem, VC Zwijnaarde, De Pinte, Ursel, Rooigem.

PROVINCIALE U15 REEKS C:

Elene/Grotenberge, FC Mere, Eine, Aalter, De Pinte, Munkzwalm.

GEWESTELIJKE U15 REEKS N:

KSK Ronse, Sottegem, VC Zwijnaarde, De Pinte, Bottelare, Houtem, VSV Gent, Ooidonck Leerne.

PROVINCIALE U13 REEKS B:

Melsele, KFC Merelbeke, Elene/Grotenberge, De Pinte, Lembeke, Dikkelvenne, Munkzwalm.

GEWESTELIJKE U13 REEKS O:

Sottegem, Olsene, Nokere/Kruishoutem, De Pinte, Bonanza St.-Martens-Lierde, Munkzwalm, Michelbeke.

PROVINCIALE U12 REEKS D:

KSK Ronse, Zele, Mere, Eine, Aalter, De Pinte, Dikkelvenne.

GEWESTELIJKE U12 REEKS K:

Olsene, Nokere/Kruishoutem, Donk, Machelen, De Pinte, Knesselare, Tenstar Melle, Jago St.-Amandsberg.

PROVINCIALE U11 REEKS B:

KSK Ronse, Evergem Center, Maldegem, Lochristi, De Pinte, Lembeke, TK Meldert.

GEWESTELIJKE U11 REEKS R:

St.-Denijs, Gavere/Asper, Windeke, Sparta Petegem, De Pinte, Dikkelvenne, Melsen, Gijzel/Oosterzele.

PROVINCIALE U10 REEKS B:

KSK Ronse, Evergem Center, KFC Merelbeke, Maldegem, Waarschoot, De Pinte, Lembeke.

GEWESTELIJKE U10 REEKS N:

Sottegem, Nokere/Kruishoutem, Eine, De Pinte, Bottelare, Kluisbergen Sportief, LS Merendree.

PROVINCIALE U9 REEKS G:

RFC Wetteren, Sottegem, KFC Merelbeke, Elene/Grotenberge, Waarschoot, Aalter, De Pinte.

PROVINCIALE U9 REEKS H:

RFC Wetteren, Sottegem, KFC Merelbeke, Elene/Grotenberge, Waarschoot, Aalter, De Pinte.

PROVINCIALE U8 REEKS G:

Oudenaarde, RFC Wetteren, KFC Merelbeke, Mere, Zelzate, Lochristi, De Pinte.

PROVINCIALE U8 REEKS H:

Oudenaarde, RFC Wetteren, KFC Merelbeke, Mere, Zelzate, Lochristi, De Pinte.

GEWESTELIJKE U8 REEKS T:

Olsene, Zingem, Sparta Petegem, Nazareth/Eke, De Pinte, Kluisbergen Sportief, Volkegem, Jong Zulte.

GEWESTELIJKE U7 REEKS H:

Moortsele, KFC Merelbeke, Drongen, Mere, Nazareth/Eke, De Pinte, Tenstar Melle, Melsen.

GEWESTELIJKE U7 REEKS L:

Olsene, St.-Denijs, KFC Kluisbergen, Nokere/Kruishoutem, Sparta Petegem, Nazareth/Eke, De Pinte, Bottelare.

GEWESTELIJKE U6 REEKS G:

RFC Wetteren, Heusden, KFC Merelbeke, Drongen, Mariakerke, Latem, De Pinte, Massemen.