Ook Nazareth/Eke komend seizoen in reeks van De Pinte

DEFINITIEVE REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN VOOR HET SEIZOEN 2019-2020

Door de promotie van SK Lochristi, via de interprovinciale eindronde naar het nationaal voetbal, ondergingen de meeste provinciale reeksen in Oost-Vlaanderen wijzigingen. In derde provinciale B, de reeks waarin het eerste elftal van JV De Pinte zal spelen, neemt Nazareth/Eke de plaats in van FC Destelbergen dat naar de A-reeks gaat. Meteen een leuke affiche erbij voor Jong & Vlug.

DERDE PROVINCIALE B:

KVV St.-Denijs

VC Zwijnaarde

KVV HT Zwijnaarde

JV DE PINTE

KSV Melsen

KESA Bottelare

E. Moortsele

VSV Gent A

KFC Heusden Sport A

VC Nazareth/Eke A

KVV Laarne/Kalken

KVVE Massemen

KVV S. Serskamp/Schellebelle A

FC Smetlede

VCE Houtem

SK Oudegem

ALLE REEKSEN VOOR HET SEIZOEN 2019-2020:

EERSTE PROVINCIALE:  VK Adegem, E. Aalter, Exc. Mariakerke, SK Berlare, Haasdonk A, JVL. Kruibeke, KFC E. Zele A,  KAV Dendermonde, HO Kalken A, FC St.-Martens-Latem,  Jong Zulte, KRC Bambrugge, K. Elene/Grotenberge A, SK Denderhoutem, FC Voorde/Appelterre, KVV.Vl.Ardennen.

TWEEDE PROVINCIALE A: St.-Laureins, KSK Maldegem, FC Kleit, FCE Meetjesland, FC Lembeke, FC Assenede, Sleidinge, Evergem-Center, Belzele-Evergem, Lovendegem, Zomergem, Ursel, Bellem, LS Merendree, Drongen, DKW Evergem.

TWEEDE PROVINCIALE B: Zeveren, E. Machelen, Nokere/Kruishoutem A, Kluisbergen Sportief, Gavere/Asper, Munkzwalm A, Windeke A, SV Sottegem A, KSV Geraardsbergen, Winnik A, Meerbeke, Nederhasselt, St. SV Denderleeuw, Burst, Borsbeke, Poesele.

TWEEDE PROVINCIALE C: Kieldrecht, YB SK Beveren, Vrasene, Bazel, Sinaai, Sp. Waasmunster A, Zaffelare A, Doorslaar A, Heikant Zele, Grembergen, Buggenhout, KV St.-Gillis, Gijzel-Oosterzele, Juv. Schoonaarde, TK Meldert, Edeboys.

DERDE PROVINCIALE A: Watervliet, Boekhoute, Donk, Waarschoot, FC Destelbergen, Ertvelde Un., St.-Kruis-Winkel, Wachtebeke, Zaffelare B, Lochristi B, Dyn. Beervelde, SKV Oostakker, Muide Gent, Hansbeke, Maria-Aalter, Vinkt A.

DERDE PROVINCIALE B: St.-Denijs, VC Zwijnaarde, HT Zwijnaarde, JV De Pinte, Melsen, Bottelare, Moortsele, VSV Gent A, Heusden A, Nazareth/Eke, Laarne/Kalken, Massemen, Serskamp/Schellebelle A, Smetlede, E. Houtem, Oudegem.

DERDE PROVINCIALE C: KFC Kluisbergen A, Maarkedal, Wortegem, Petegem-a/d-Schelde, Sp. Bevere A, St.-Maria-Horebeke, Boekel A, Eine A, Zingem A, Huise/Ouwegem, Nokere/Kruishoutem B, Olsene, Oudenhove, Velzeke A, Elene/Grotenberge B, SV Sottegem B.

DERDE PROVINCIALE D: SV Everbeek, Deftinge, Sparta Moerbeke/Geraardsbergen, Zandbergen, Bonanza A, Moorsel, St.-Antelinks A, Herzele/Ressegem, Aaigem, Haaltert, Mere, Doggen, Erembodegem, Baardegem, Herdersem, Hofstade, Gijzegem.

DERDE PROVINCIALE E: Klinge, Meerdonk, Kallo, Melsele B, Kemzeke, St.-Pauwels, Gerda Waasland St.-Niklaas, WB St.-Niklaas, SKB St.-Niklaas, KFC Moerbeke, Eksaarde, E. Zele B, Hamme-Zogge, Robur Moerzeke, Rangers Opdorp, FC Lebbeke B.

VIERDE PROVINCIALE A: Akkers Middelburg, Kaprijke/Bentille, Bassevelde, Balgerhoeke, Knesselare, Vinderhoute, Avrasya Gent, Rooigem, Jago St.-Amandsberg, VS Destelbergen, Lotenhulle, Vinkt B, Ooidonck Leerne, VV 9000 Gent, VSV Gent B.

VIERDE PROVINCIALE B: KFC Kluisbergen B, Sp. Bevere B, Volkegem A, Mater, Boekel B, Michelbeke A, Strijpen, Velzeke B, Munkzwalm B, Eine B, Zingem B, Nazareth/Eke B, Sp. Petegem B, Zevergem, Ophasselt B.

VIERDE PROVINCIALE C: Volkegem B, Zegelsem, Opbrakel, VK Jong Geraardsbergen, Oudenhove B, Michelbeke B, St.-Goriks, Bonanza B, Ophasselt A, W. Idegem, Winnik B, J. Neigem, St.-Antelinks B, Okegem, Kerksken.

VIERDE PROVINCIALE D: OB Lebbeke, Wichelen, Serskamp/Schellebelle B, HO Kalken B, Heusden B, Cercle Melle, Tenstar Melle, Dampoort Gent, SK Merelbeke, Gijzel/Oosterzele B, Windeke B, Bavegem, Vlierzele, E. Nieuwerkerken.

VIERDE PROVINCIALE E: Verrebroek, Sp. St.-Gillis-Waas, Hoogeinde, Bosdam Beveren, Haasdonk B, Kruibeke, Rupelmonde, Tielrode, Sombeke, SVH Waasmunster, Daknam, Sp. Waasmunster B, Doorslaar B, Baasrode, SKV Overmere.