Nog eens nieuwe regels i.v.m. corona

Nieuwe dag, nieuwe regels. Maar we blijven positief en kijken eerder naar wat onze spelers en speelsters wel nog mogen. In deze dagen waar de cijfers echt niet OK zijn, moeten we vooral niet te gulzig zijn...

- Voor onze spelers en speelsters in de Bovenbouw (U15 en U17, gedeeltelijk de meisjes in de U16) : trainingen verboden vanaf donderdag 29 oktober. Aan wedstrijden besloten we eerder al niet deel te nemen. Tip : je mag nog met maximum drie anderen samen buiten sporten. Maak er gebruik van om toch nog wat lichaamsbeweging te hebben!

Kinderen uit de onderbouw en middenbouw van U6 tot en met U13 en een deel van de U16 meisjes, mogen wel nog trainen. Ook hier geen wedstrijden, beslisten we maandag reeds.

Uit onze enquête bij de ouders bleek dat 90% van de ouders achter het idee staat om minstens te trainen. De combinatie buitenlucht en sport wordt terecht als veilig beschouwd en als belangrijk bestempeld voor de mentale gezondheid van de kinderen. Maar het is uiteraard een vrijblijvend aanbod. Ook de overgrote meerderheid van de ouders uit de bovenbouw waren die mening toegedaan. Dat kan nu helaas niet in teamvorm en/of georganiseerd worden door JV De Pinte. Stimuleer jullie kinderen dan ook om met maximum drie vrienden aan buitensport te doen. Met de vakantie voor de deur, willen we vergroeiingen met de zetel en de spelconsole vermijden. Krijg die console er dan maar eens af achteraf...

Hou het veilig allemaal!