Wedstrijdkalender eerste elftallen seizoen 2021-2022

VIERDE PROVINCIALE B (JV DE PINTE A):

Za. 4/9 om 19 uur: ZEVERGEM - JV A

Za. 11/9 om 19u.30: JV A - MASSEMEN B

Za. 18/9 om 19u.30: VV 9000 GENT - JV A

Za. 25/9 om 19u.30: JV A - GIJZEL-OOSTERZELE B

Za. 2/10 om 19 uur: BOTTELARE B - JV A

Za. 9/10 om 19u.30: JV A - DAMPOORT

Zo. 17/10 om 15 uur: FC DESTELBERGEN B - JV A

Za. 23/10 om 19u.30: JV A - VSV GENT B

Zo. 31/10 om 15 uur: HEUSDEN B - JV A

Zo. 7/11 om 14u.30: JV A - LATEM B

Zo. 14/11 om 15 uur: HT ZWIJNAARDE B - JV A

Za. 20/11 om 19u.30: JV A - SK MERELBEKE

Zo. 28/11 om 14u.30: FC GENT CITY - JV A

Za. 4/12-Zo. 5/12: JV A vrij

Za. 11/12 om 19u.30: JV A - FCT MELLE

Za. 18/12 om 19u.30: JV A - ZEVERGEM

Za. 15/1 2022 om 19 uur: MASSEMEN B - JV A

Za. 22/1 om 19u.30: JV A - VV 9000 GENT

Zo. 30/1 om 15 uur: GIJZEL-OOSTERZELE B - JV A

Zo. 6/2 om 15 uur: JV A - BOTTELARE B

Zo. 13/2 om 15 uur: DAMPOORT - JV A

Za. 19/2 om 19u.30: JV A - FC DESTELBERGEN B

Zo. 6/3 om 15 uur: VSV GENT B - JV A

Za. 12/3 om 19 u.30: JV A - HEUSDEN B

Za. 19/3 om 19u.30: LATEM B - JV A

Za. 26/3 om 19u.30: JV A - HT ZWIJNAARDE B

Zo. 3/4 om 15 uur: SK MERELBEKE - JV A

Za. 9/4 om 19u.30: JV A - FC CITY GENT

Za. 23/4-Zo. 24/4: JV A vrij

Zo. 1/5 om 15 uur: FCT MELLE - JV A

VIERDE PROVINCIALE C (JV DE PINTE B):

Vr. 3/9 om 20 uur: JV B - OPBRAKEL

Vr. 10/9 om 20 uur: KFC KLUISBERGEN B - JV B

Vr. 17/9 om 20 uur: JV B - KLUISBERGEN SP. B

Za. 25/9 om 19u.30: FCLC RONSE - JV B

Vr. 1/10 om 20 uur: JV B - NAZARETH-EKE B

Zo. 10/10 om 15 uur: PETEGEM-a/d-SCHELDE - JV B

Vr. 15/10 om 20 uur: JV B - ZEGELSEM

Za. 23/10 om 18u.30: VOLKEGEM B - JV B

Vr. 29/10 om 20 uur: JV B - BEVERE B

Zo. 7/11 om 14u.30: HUISE-OUWEGEM - JV B

Vr. 12/11 om 20 uur: JV B - ZINGEM B

Za. 20/11 om 19 uur: JONG ZULTE - JV B

Vr. 26/11 om 20 uur: JV B - SPARTA PETEGEM B

Vr. 3/12-za. 4/12: JV B vrij

Zo. 12/12 om 14u.30: MATER - JV B

Zo. 19/12 om 14u.30: OPBRAKEL - JV B

Vr. 14/1 om 20 uur: JV B - KFC KLUISBERGEN B

Zo. 23/1 om 15 uur: KLUISBERGEN SP B - JV B

Vr. 28/1 om 20 uur: JV B - FCLC RONSE

Zo. 6/2 om 15 uur: NAZARETH-EKE B - JV B

Vr. 11/2 om 20 uur: JV B - PETEGEM-a/d-SCHELDE

Zo. 20/2 om 15 uur: ZEGELSEM - JV B

Vr. 4/3 om 20 uur: JV B - VOLKEGEM B

Vr. 11/3 om 20 uur: BEVERE B - JV B

Vr. 18/3 om 20 uur: JV B - HUISE-OUWEGEM

Za. 26/3 om 19u.30: ZINGEM B - JV B

Vr. 1/4 om 20 uur: JV B - JONG ZULTE

Za. 9/4 om 18 uur: SPARTA PETEGEM B - JV B

Vr. 22/4-za. 23/4: JV B vrij

Zo. 1/5 om 15 uur: JV B - MATER