Trainers en afgevaardigden

* toestand op 1 januari 2017 *

Gelieve correcties per e-mail te melden aan Eric Snoeck (eric.snoeck@gmail.com of 0478 708 903) of aan de jeugdvoorzitter.

EERSTE ELFTAL/A-KERN:

Trainers: T1 Steven De Groot (0498/94.60.47, steven.degroot@hpe.com); T2 Stefan Van Riel (0475/74.21.48, stefan.van.riel@telenet.be); keeperstrainer Mike Baeyens (0472/68.09.02, mike.baeyens@telenet.be)
Afgevaardigde: Freddy Haemelinck (0475/68.21.49, freddy.haemelinck@skynet.be). 
Training: dinsdag en donderdag om 19u30 (terrein Moerkensheide B, kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 19u30 (Moerkensheide) of zondag om 15u (uitwedstrijden)

BELOFTEN/B-KERN (RESERVEN 2A):

Trainer
Afgevaardigden: Geert Depestele (0478/45.85.61, geert.depestele@skynet.be); Luc Vermassen (0495/16.73.75, vermassenluc@skynet.be)
Training: maandag en donderdag om 19u30 (terrein Moerkensheide B, kunstgras)
Thuiswedstrijden: vrijdag om 20u (B-terrein, kunstgras)

SPORTIEF MANAGER KERN:

Erwin Poffé (0477/97.00.36, Sportiefmanager@jvdepinte.be).

SCOUTING:

Freddy Haemelinck (0475/68.21.49, freddy.haemelinck@skynet.be).

DERDE RESERVEN B:

Verantwoordelijken: Peter Allaert en Frederik Adam (0476/788.445).
Thuiswedstrijden: zondag om 10u (Moerkensheide).

**********

JEUGD

TVJO bovenbouw en middenbouw: Stefan Van Riel (0475 742 148 of bovenbouw@jvdepinte.be)
TVJO benedenbouw: Sandrijn De Schepper (0477 576 597 of onderbouw@jvdepinte.be)

KEEPERSTRAINING (JEUGD)

Trainer: Mike Baeyens (0472 680 902 of mike.baeyens@telenet.be)
Training: woensdag van 16u30 tot 17u30 (kunstgras)

U6-U17

De namen van de trainers en afgevaardigden vindt u op de jeugdsite > Teams.