Wedstrijden JV van weekend 17 t.e.m. 19 september

DERDE SPEELDAG COMPETITIE

EERSTE ELFTAL A (4de prov. B)

Zat. 18 sept. om 19u.30: VV 9000 GENT - DE PINTE A

Adres: Muilaardstraat 85, 9000 Gent

EERSTE ELFTAL B (4de prov. C)

Vrij. 17 sept. om 20 uur: DE PINTE B - KLUISBERGEN SP. B

BELOFTEN (reserven 2C)

Zat. 18 sept. om 15 uur: OLSENE - DE PINTE

(Adres: Grote Steenweg 60, 9870 Olsene)

ZONDAGSRESERVEN (reserven 3B)

Zon. 19 sept. om 10 uur: MELSEN - DE PINTE

(Adres: Kerkwegel 4, 9820 Melsen)

PROV. U17 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 14 uur: DIKKELVENNE A - DE PINTE A

(Adres: Hofkouterstraat, 9890 Dikkelvenne)

GEW. U17 (reeks O)

Zat. 18 sept. om 14u.15: BELLEM B - DE PINTE B

(Adres: Bellemdorpweg 100, 9881 Bellem)

MEISJES U16

Zat. 18 sept. om 13 uur: VK NINOVE - DE PINTE

(Adres: Dwarsstraat 69, 9450 Denderhoutem)

PROV. U15 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 13 uur: KAA GENT B - DE PINTE A

(Adres: Botestraat 98/C, 9032 Wondelgem)

GEW. U15 (reeks V)

Zon. 19 sept. om 10 uur: LS MERENDREE - DE PINTE B

(Adres: Hansbekestraat 5A, 9850 Merendree)

PROV. U13 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 11 uur: KSK RONSE A - DE PINTE A

(Adres: Leuzesesteenweg 241, 9600 Ronse)

GEW. U13 (reeks Q)

Zat. 18 sept. om 9u.30: ZEVEREN - DE PINTE B

(Adres: Izegemstraat, 9800 Deinze)

PROV. U12 (reeks C)

Zat. 18 sept. om 10 uur: WAARSCHOOT - DE PINTE A

(Adres: Klein Weg 5, 9950 Waarschoot)

GEW. U12 (reeks R)

Zat. 18 sept. om 11 uur: GAVERE-ASPER B - DE PINTE B

(Adres: Aalbroekstraat 1, 9890 Semmerzake)

PROV. U11 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 11 uur: MUNKZWALM A - DE PINTE A

(Adres: Rekegemstraat 19/1, 9630 Munkzwalm)

GEW. U11 (reeks T)

Zon. 19 sept. om 9u.30: ZINGEM - DE PINTE B

(Adres: Sportstraat 2A, 9750 Zingem)

PROV. U10 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 9u.30: ELENE-GROTENBERGE A - DE PINTE A

(Adres: Gentsesteenweg 119, 9620 Grotenberge)

GEW. U10 (reeks M)

Zon. 19 sept. om 9u.30: OLSENE - DE PINTE B

(Adres: Grote Steenweg 60, 9870 Olsene)

PROV. U9 (reeks G)

Zat. 18 sept. om 11u.30: DE PINTE A - EINE A

PROV. U9 (reeks H)

Zat. 18 sept. om 11u.30: DE PINTE B - EINE B

PROV. U8 (reeks K)

Zat. 18 sept. om 9u.30: DE PINTE A - DIKKELVENNE A

PROV. U8 (reeks L)

Zat. 18 sept. om 9u.30: DE PINTE B - DIKKELVENNE B

GEW. U7 (reeks O)

Zat. 18 sept. om 9u.30: DE PINTE A - EINE A

GEW. U7 (reeks X)

Zat. 18 sept. om 9u.30: DE PINTE B - HEUSDEN B

GEW. U6 (reeks B)

Zat. 18 sept. om 11u.15: DE PINTE A - GAVERE-ASPER

GEW. U6 (reeks E)

Zat. 18 sept. om 11u.15: DE PINTE B - LATEM