Voorzitter Maarten Haeck: "Met beloften om sanctie te vermijden"

(Interview met Johan Polet in dagblad De Gentenaar)

JV De Pinte verloor met de beloften de terugwedstrijd tegen Eendracht Aalter in de eindronde met 0-2. De heenmatch eindigde op een 1-1 gelijkspel.

"Wij wilden niet het risico lopen dat onze ploeg zich voor de interprovinciale finale zou plaatsen," aldus voorzitter Maarten Haeck. "Onze ploeg gaf in de voorbije maanden het beste van zichzelf en zou ook in de interprovinciale eindronde het volle pond geven."

"Wij riskeerden een forse boeten en/of sanctie (eventueel schrapping van de club) indien wij in de interprovinciale eindronde in de top twee van onze poule zouden eindigen, maar weigerden in de derde amateursklasse aan te treden. Wij beslisten dit allemaal in het belang van de club."