Voorstel samenstelling reeksen Oost-Vl. 2017-2018

REEKSEN WORDEN DEFINITIEF OP 17 JUNI a.s.

EERSTE PROVINCIALE: Aalter, Appelterre, KVV Ardennen, Berlare, Drongen, KAV Dendermonde, De Pinte, Elene/Grotenberge, KVV Zelzate, HO Kalken, Lochristi, Robur, St.-Gillis-Waas, Voorde, Zottegem A, Zele.

TWEEDE A: Kleit, Adegem, Meetjesland, Maldegem, Lovendegem, Waarschoot, Sleidinge, Evergem Center, Belzele, Zomergem, LS Merendree, Bellem, Mariakerke, Assenede, Zeveren, Poesele A.

TWEEDE B: Kluisbergen Sp. A, Bambrugge, Eine A, Gijzenzele/Oosterzele A, Munkzwalm, Gavere/Asper, Windeke, Borsbeke, Machelen, Burst, Denderhoutem, Edeboys A, Meerbeke, Winnik, Geraardsbergen, Jong Zulte.

TWEEDE C: Vrasene, Haasdonk A, Bazel, FC Moerbeke, Sinaai, Sp. Waasmunster A, Doorslaar, Heikant Zele, Grembergen, Kruibeke, YB Beveren, KE Buggenhout A, Juventus Schoonaarde, KV St.-Gillis, TK Meldert, Zaffelare A.

DERDE A: Muide, Watervliet, St.-Laureins, Kaprijke/Bentille, Vinkt, VSV Gent, Wachtebeke, DKW Evergem, St.-Kruis-Winkel, Knesselare, Ursel, Maria-Aalter, Lembeke, Hansbeke, Nevele, Ertvelde United.

DERDE B: Latem, Zevergem, Overmere, Heusden A, FC Destelbergen, Cercle Melle, 9000 Gent, KVV Schelde, Massemen, FCDKG Beervelde A, KVV Laarne/Kalken A, Houtem, Moortsele, St.-Denijs A, VC Zwijnaarde, HT Zwijnaarde.

DERDE C: Boekel A, Zingem A, Volkegem A, Bevere A, Sp. Wortegem, Nokere/Kruishoutem A, Nazareth/Eke A, Olsene, FC Kluisbergen A, Elene/Grotenberge B, St.-Goriks, Michelbeke A, Oudenhove A, Vurste/Semmerzake, Velzeke, Zottegem B.

DERDE D: SK Erembodegem, Doggen, Baardegem, Oranje Wieze, Bonanza A, Gijzegem, Hofstade, Haaltert, Kerksken, St. Denderleeuw, Okegem, Nederhasselt, FCE Moerbeke, Zandbergen, Deftinge, Mere.

DERDE E: Kieldrecht, Kallo, Klinge, Hamme-Zogge, Melsele B, St.-Pauwels, Gerda St.-Niklaas, VKWB St.-Niklaas, SKB St.-Niklaas, Robur B, Opdorp, Hardy Waasmunster, Bosdam Beveren, Eksaarde, Daknam, SK Oudegem.

VIERDE A: Boekhoute, Balgerhoeke, Middelburg, Vinderhoute, Avrasya, Muide B, Jago St.-Amandsberg, SKV Oostakker, Bassevelde, Lotenhulle, Ooidonck Leerne, St.-Denijs B, Poesele B, Donk, VS Destelbergen, Heusden B.

VIERDE B: FCCL Ronse, Kluisbergen Sp. B, FC Kluisbergen B, Maarkedal, Petegem-S., Nokere/Kruishoutem B, Munkzwalm B, Nazareth/Eke B, Boekel B, Horebeke, Huise/Ouwegem, Mater, Volkegem B, Zingem B, Eine B, Bevere B.

VIERDE C: Aaigem, Herzele/Ressegem, Jong Geraardsbergen, Neigem, Bavegem, Ophasselt, Vlierzele, Michelbeke B, Strijpen, Idegem, Zegelsem, SK Opbrakel, St.-Antelinks, Everbeek, Bonanza B, Oudenhove B.

VIERDE D: Dampoort Gent, T. Melle, SK Merelbeke, S. Moorsel, Herdersem, Gijzenzele/Oosterzele B, Melsele, HO Kalken B, Laarne/Kalken B, Edeboys B, Smetlede, Jong Lede B, Bottelare, Balegem, Nieuwerkerken, Rangers Merelbeke.

VIERDE E: Baasrode, Wichelen, Meerdonk, Hoogeinde, Avanti Stekene B, Haasdonk B, PD Kruibeke, Rupelmonde, Tielrode, KE Buggenhout B, Zele B, Verrebroek, Sombeke, FC Lebbeke B, Kemzeke, Sp. Waasmunster, Lochristi B, Zaffelare B.