Overzicht stijgers en dalers in Oost-Vlaanderen

JV DE PINTE SPEELT PROMOTIE-EINDRONDE IN EERSTE PROVINCIALE

Gisteren werd de reguliere competitie afgesloten. Hieronder een overzicht van de kampioenen, deelnemers aan eindrondes en barrages en de degradanten. Er is een extra daler per Oost-Vlaamse degradant uit de derde amateurklasse.

EERSTE PROVINCIALE

Kampioen: Zelzate.

Eindronde: De Pinte, HO Kalken, Lochristi en Aalter.

Mogelijke daler: Berlare.

Degraderen: Zottegem, Robur en St.-Gillis-Waas.

TWEEDE PROVINCIALE A

Kampioen: Adegem.

Eindronde: Zeveren, Maldegem, Zomergem en Mariakerke.

Barrage: Assenede.

Degraderen: Belzele en Evergem Center.

TWEEDE PROVINCIALE B

Kampioen: Bambrugge.

Eindronde: Jong Zulte, Munkzwalm, Burst en Geraardsbergen.

Barrage: Gijzel/Oosterzele.

Degraderen: Gavere/Asper en Eine.

TWEEDE PROVINCIALE C

Kampioen: Sparta Waasmunster.

Eindronde: Kruibeke, Doorslaar, Sinaai, Grembergen.

Barrage: FC Moerbeke.

Degraderen: YB Beveren en Zaffelare.

DERDE PROVINCIALE A

Kampioen: VSV Gent.

Eindronde: Ertvelde, Lembeke, St.-Laureins, Vinkt.

Barrage: Watervliet.

Degraderen: Kaprijke/Bentille en Knesselare.

DERDE PROVINCIALE B

Kampioen: FC Latem.

Eindronde: Laarne/Kalken, Beervelde, VC Zwijnaarde en St.-Denijs.

Barrage: Zevergem.

Degraderen: VV 9000 Gent en Overmere.

DERDE PROVINCIALE C

Kampioen: Nokere/Kruishoutem.

Eindronde: Vurste/Semmerzake, Oudenhove, Nazareth/Eke en Zingem.

Barrage: Michelbeke.

Degraderen: Volkegem en Olsene.

DERDE PROVINCIALE D

Kampioen: Erembodegem.

Eindronde: St. Denderleeuw, Moerbeke/Geraardsbergen, Nederhasselt en Hofstade.

Barrage: Kerksken.

Degraderen: Oranje-Blauw Wieze en Okegem.

DERDE PROVINCIALE E

Kampioen: Kieldrecht.

Eindronde: WB St.-Niklaas, St.-Pauwels, Oudegem en Melsele B.

Barrage: Hamme-Zogge.

Degraderen: SVH Waasmunster en Daknam.

VIERDE PROVINCIALE A

Kampioen: Boekhoute

Eindronde: Bassevelde, Donk, Vinderhoute en Balgerhoeke.

VIERDE PROVINCIALE B

Kampioen: Maarkedal.

Eindronde: Horebeke, Huise/Ouwegem, Petegem-a/d-Schelde en Nokere/Kruishoutem B.

VIERDE PROVINCIALE C

Kampioen: St.-Antelinks.

Eindronde: Herzele/Ressegem, Aaigem, Vlierzele en Neigem.

VIERDE PROVINCIALE D

Kampioen: Melsen.

Eindronde: HO Kalken B, Smetlede, Moortsel en Bottelare.

VIERDE PROVINCIALE E

Kampioen: Meerdonk.

Eindronde: Tielrode, Lochristi B, Kemzeke en Sombeke.