JV-kern kent tegenstanders Hofman Sport Cup

THUIS TEGEN BAMBRUGGE EN SV GERAARDSBERGEN,

UIT NAAR EINE EN KLUISBERGEN SP.

Vorige zaterdag maakte Voetbalbond Oost-Vlaanderen de reeksen bekend voor de Hofman Sport Cup. Die wedstrijden worden in augustus betwist in reeksen van 16 ploegen waarbij een rangschikking wordt opgemaakt. De eerste twee gaan door naar de volgende ronde.

Na iedere wedstrijd volgt er een serie van vijf strafschoppen, die eventueel in aanmerking komen voor de algemene rangschikking.

Jong & Vlug De Pinte komt uit in de reeks "1ste & 2de provinciale reeks B".

De wedstrijden worden bij voorkeur gespeeld op zondag om 16 uur.

De rangschikking wordt opgemaakt volgens volgende criteria:

a) het aantal behaalde punten: 3 - 2 - 1 - 0 (winst 3 p.; gelijkspel met doelpunten 2 p.; gelijkspel zonder doelpunten 1 p.; verlies 0 p.

b) het aantal gewonnen wedstrijden.

c) het aantal gescoorde strafschoppen na de wedstrijden.

d) het positieve doelpuntenverschil.

e) het meest gescoorde aantal doelpunten.

f) het minst geïncasseerde aantal doelpunten.

g) het meeste aantal doelpunten gescoord op verplaatsing.

h) het minste aantal doelpunten geïncasseerd op verplaatsing.

i) loting door het Provinciaal Comité van Oost-Vlaanderen.

KALENDER REEKS DE PINTE:

Zondag 6 augustus 2017

Aalter - Lovendegem

Drongen - Sleidinge

Machelen - Evergem Center

Jong Zulte - Belzele

De Pinte - Bambrugge (zat. 5/8 om 19 uur)

KVV Ardennen - SV Geraardsbergen

Zeveren - Kluisbergen Sp.

Poesele - Eine

Zondag 13 augustus 2017

Lovendegem - Drongen

Sleidinge - Machelen

Evergem Center - Jong Zulte

Belzele - Aalter

Bambrugge - KVV Ardennen

SV Geraardsbergen - Zeveren

Kluisbergen Sp. - Poesele

Eine - De Pinte

Zondag 20 augustus 2017

Aalter - Sleidinge

Drongen - Evergem Center

Machelen - Belzele

Jong Zulte - Lovendegem

De Pinte - SV Geraardsbergen

KVV Ardennen - Kluisbergen Sp.

Zeveren - Eine

Poesele - Bambrugge

Zondag 27 augustus 2017

Lovendegem - Machelen

Sleidinge - Jong Zulte

Evergem Center - Aalter

Belzele - Drongen

Bambrugge - Zeveren

SV Geraardsbergen - Poesele A

Kluisbergen Sp. - De Pinte (zon. 27/8 om 17 uur)

Eine - KVV Ardennen