Definitieve samenstelling provinciale reeksen seizoen 2020-2021

JV DE PINTE IN VIERDE PROVINCIALE B

Het Provinciaal Comité van Voetbal Oost-Vlaanderen gaf geen gehoor aan enkele wensen in verband met de samenstelling van de reeksen. Het voorgestelde plan wordt het definitieve. JV De Pinte en VC Zevergem spelen volgend seizoen dus in vierde provinciale B.

De competitiestart werd één week verschoven en start tijdens het weekend van 5 en 6 september.

EERSTE PROVINCIALE:

Dendermonde, Zele, Drongen, Vlaamse Ardennen, Elene/Grotenberge, HO Kalken, Aalter, Mariakerke, Sleidinge, Latem, Grembergen, Doorslaar, Berlare, Munkzwalm, Jong Zulte en Denderhoutem.

TWEEDE PROVINCIALE A:

Meetjesland, Evergem Center, St.-Denijs, SK Maldegem, Belzele, Lovendegem, Assenede, FC Destelbergen, Zomergem, Adegem, Lembeke, Bellem, Kleit, LS Merendree, St.-Laureins, Poesele.

TWEEDE PROVINCIALE B:

Zottegem, Geraardsbergen, St. Denderleeuw, Nokere/Kruishoutem, Borsbeke, Burst, Winnik, Eine, Machelen, Kluisbergen Sp., Meerbeke, Zeveren, Nederhasselt, Gijzel-Oosterzele, Edeboys, Houtem.

TWEEDE PROVINCIALE C:

Waasmunster, Bazel, JV Kruibeke, Vrasene, Heikant Zele, Kieldrecht, Kallo, KV St.-Gillis, H. Sinaai, Zaffelare, Schoonaarde, Beervelde, Baardegem, Opdorp, Haasdonk, YB Beveren.

DERDE PROVINCIALE A:

Heusden, HO Kalken B, Waarschoot, DKW Evergem, Laarne/Kalken, Lochristi B, Hansbeke, Kaprijke/Bentille, Knesselare, St.-Kruis-Winkel, Zaffelare B, Wachtebeke, Watervliet, Ursel, Maria-Aalter, Boekhoute.

DERDE PROVINCIALE B:

Olsene, Zingem, Cercle Melle, Gavere/Asper, Windeke, Nokere/Kruishoutem B, Moortsele, Schelde, Nazareth/Eke, VC Zwijnaarde, Bottelare, Melsen, Vinkt, Smetlede, HT Zwijnaarde, VSV Gent.

DERDE PROVINCIALE C:

Zottegem B, FC Kluisbergen, Elene/Grotenberge B, Wortegem, Maarkedal, Oudenhove, Bevere, Horebeke, Bonanza/Zandbergen, Deftinge, Boekel, Everbeek, Volkegem, Michelbeke, Velzele, St.-Goriks.

DERDE PROVINCIALE D:

Haaltert/Kerksken, Erembodegem, FC Mere, Gijzegem, Hofstade, Buggenhout, Doggen Erembodegem, Okegem, Herdersem, Oudegem, Aaigem, TK Meldert, St.-Antelinks, Herzele/Ressegem, Idegem, OB Lebbeke.

DERDE PROVINCIALE E:

Zele B, Moerbeke, Melsele B, Rupelmonde, Robur Moerzeke, Klinge, St.-Gillis-Waas, St.-Pauwels, Meerdonk, Eksaarde, WB St.-Niklaas, Tielrode, Daknam, Gerda St.-Niklaas, Hamme-Zogge, Kemzeke.

VIERDE PROVINCIALE A:

Balgerhoeke, Donk, Aalter B, Latem B, Vinkt, Lotenhulle, Oostakker, VSV Gent B, Vinderhoute, Middelburg, Avrasya Gent, Standaard Muide, Ooidonck Leerne, FC Rooigem, VV 9000 Gent.

VIERDE PROVINCIALE B:

Zingem B, FC Kluisbergen B, Huise/Ouwegem, Sparta Petegem B, Ophasselt B, Nazareth/Eke B, Eine B, De Pinte, Bevere B, Petegem-a/d-Schelde, Kluisbergen Sp. B, Zevergem, Volkegem B, Mater, Jong Zulte B, FCLC Ronse.

VIERDE PROVINCIALE C:

St. SV Denderleeuw B, Ninove B, Ophasselt, Winnik B, Oudenhove B, Moerbeke/Geraardsbergen, Zegelsem, Strijpen, Opbrakel, Munkzwalm B, Boekel B, St.-Antelinks B, Michelbeke B, Velzeke B, Neigem, Breivelde-Zottegem.

VIERDE PROVINCIALE D:

Borsbeke B, Schelde B, Moorsel, SK Merelbeke, Bottelare B, Massemen, Tenstar Melle, Wichelen, Vlierzele, FC Schoonaarde B, Meldert B, Gijzel/Oosterzele B, Houtem B, Nieuwerkerken, FC Dampoort.

VIERDE PROVINCIALE E:

Heusden B, Sp. Waasmunster B, Baasrode, Sombeke, Overmere, FC Destelbergen B, Verrebroek, Lokeren/Doorslaar B, Hoogeinde, SK St.-Niklaas B, SVH Waasmunster, Bosdam Beveren, Haasdonk B, FC St.-Niklaas, PD Kruibeke.