Alle transfers seizoen 2019-2020 in derde provinciale B

JONG & VLUG DE PINTE REKENT OOK VOLGEND SEIZOEN OP EIGEN JONGEREN

Enkele uitzonderingen niet te na gesproken is de transferperiode in het provinciaal voetbal afgelopen. Hieronder de inkomende en uitgaande transfers in de reeks van Jong & Vlug De Pinte.

ESA BOTTELARE

Trainer: Ronny Varewyck.

In: Selman Avduli (FC Destelbergen), Dieter Boone (Wichelen), Dylan Bricourt (Wichelen), Jens De Neve (Gijzel/Oosterzele), Thomas Wyffels (FC Destelbergen), Giovanni De Vleeschouwer (FC Destelbergen), Mathias Van De Wiele (FC Merelbeke), Okan Yetismis (FC Destelbergen).

Uit: Atilay Emeksiz (Moortsele), Resul Karakaya (Moortsele), Kristof Maes (Cercle Melle), Glenn Vande Cauter (Oostakker), Robbe Vermeulen (KVV Schelde), Thomas Steurbaut (Heusden A).

JV DE PINTE

Trainer: Davy Hautekeete

In: Bram De Borchgrave (FC Wetteren), Simon Coene (Sparta Petegem), Thibo Haeck (FC Merelbeke), Louis Lenaerts (Zevergem), Arne Van Craen (Sparta Petegem), Bavo Van Landuyt (Zevergem).

Uit: Nico De Cock (stopt).

VSV GENT

Trainer: Filip Duquet.

In: Gilles Vermaercke (Nevele), Bernard Balcaen (St. Muide), Enzo Van Wingen (St. Muide), Mathieu Meulenberg (St. Muide), Ruben Desmet (Latem), Jarne De Block (Drongen), Yenten Vanderstede (Drongen), Perry Owusu (Evergem Center), Jelle Coppens (vrije speler), Pieter-Jan Thienpont (DKW Evergem).

Uit: Antoine Notte (Terneuzen), Niels De Beck (Gijzel/Oosterzele).

FC HEUSDEN A

Trainer: Dirk Nuytens.

In: Gilles Allegaert (Cercle Melle), Simon Boonaert (Lochristi), Mathieu Brouillet (Zevergem), Louis Buysse (Zevergem), Laurens Delbaere (Tenstar Melle), Timon Desloover (DKW Evergem), Bjarne De Smedt (VSV Gent), Kenny De Smedt (VS Destelbergen), Kenny D'Haeseleer (St.-Amandsberg), Kwinten Fiers (VC Zwijnaarde), Jordy Francois (Cercle Melle), Flor Lamote (Sleidinge), Youri Mertens (Cercle Melle), Matthias Neirynck (Nazareth/Eke), Rinus Plaetinck (Tenstar Melle), Wassim Sabili (St.-Kruis-Winkel), Thomas Steurbaut (Bottelare), Joren Van De Keere (Tenstar Melle), Lucas Vanderborght (Cercle Melle), Gilles Verloo (Cercle Melle), Jonathan Vermassen (Gijzel/Oosterzele), Kevin Versypt (Muide), Emiel Vlaemynck (Cercle Melle), Arno Volckaert (Tenstar Melle), Kevin Wagebaza (St.-Kruis-Winkel), Glenn Wehenkel (vrije speler).

Uit: Joachim Coddens (VS Zwijnaarde), Timothy Colpaert, Giovanni Den Dooven (FC Edeboys), De Smet (stopt), Mehdi Djelassi (Gavere/Asper), Sander Eeckhout (FCDKG Beervelde), Thibaut Fiers, Gianno Lasseel (VSV Gent), Mathias Present (Edeboys), Jaimy Satyn, Frederik Van Boven (stopt), Kenneth Van Damme (FC Destelbergen), Quinten Vanlerberghe, Thomas Verschueren (VC Zwijnaarde).

EENDRACHT HOUTEM

Trainer: Hanno Poep.

In: Gert De Smet (Schoonaarde), Jeroen Wattez (Windeke), Stef Du Seuil (Munkzwalm), Thomas De Moor (Borsbeke), Marijn De Paepe (Burst), Glenn Van De Perre (Erembodegem), Jonas De Meyer (Velzeke), Yannick Leboeuf (Cercle Melle).

Uit: Yannick (Meert (Herzele/Ressegem), Stijn Michiels (stopt), Andreas De Vleeschouwer (?), Gianni Ramsdam (Burst).

KVV LAARNE/KALKEN

Trainer: Bjorn Veeckman.

In: Bart Baute (Drongen), Davy Bracke (keepertrainer), Quinten Couliez, Marco De Caluwe (Lebbeke), Jan Desot (Gijzel/Oosterzele), Bavo De Vuyst (HO Kalken), Fayssal El Ghouch (Bevere), Lesley Hoorens (Aalter), Lowiek Pauwels (VC Zwijnaarde), Rutger Van Rysselberghe (Massemen).

Uit: Niels De Vos (stopt), Jonas Haentjens (Schoonaarde), Ortwin Helderwert (Massemen), Jonathan Van Hoecke (St.-Denijs), Cedric Van Mierlo (St.-Denijs), Niels Verstraeten (Beervelde), Wim Vermeerschen (Nokere/Kruishoutem).

EENDRACHT MASSEMEN

Trainers: Robby Van Durme en Wesley Verstraeten.

In: Kjell Baeyens (Smetlede), Bjorn De Smet (Gijzel/Oosterzele), Ortwin Helderwert (Laarne/Kalken), Jason Laeremans (Windeke), Maarten Laforce (Lovendegem), Stefaan Moens (Lochristi), Kenneth Van De Velde (Lochristi), Senne De Landtsheer (Gijzel/Oosterzele).

Uit: Noah Declercq (Tenstar Melle), Davy De Pauw (Wichelen), Tom Everaert (Cercle Melle), Sander Malfroy (Smetlede), Guus Moreels (Tenstar Melle), Miel Moreels (Tenstar Melle), Rutger Van Rysselberghe (Laarne/Kalken), Gerry Vermassen (Wichelen), Jens Vermeulen (Wichelen).

SV MELSEN

Trainer: Bart Van Renterghem.

In: Yarni Claessens (VSV Gent), Frederik Cordie (Ruddervoorde), Dylan De Bolle (Berlare), Brent Demeyere (Cercle Melle), Jarne De Vroe (Gijzel/Oosterzele), Ferre Froyen (Vinkt), Joran Hillewaere (Gijzel/Oosterzele), Joran Labeeuw (VSV Gent), Anton Leurquain (Velzeke), Emiel Moerman (Zingem), Jonathan Moreels (Gavere/Asper), Lander Moreels (Oudenaarde), Quinten Petri (Zevergem), Michiel Raat (Ooidonck Leerne), Arne Schelstraete (Nevele), Pieter Trossaert (Gijzel/Oosterzele), Robin Van Cauwenberghe (Gavere/Asper), Tibo Vanderstraeten (Windeke).

Uit: Simon Audoor (Velzeke), Jens Van Audenaerde (Cercle Melle), Benoit Cocquijt, Robbe Lampens, Seba Schatteman, Thomas Vanderhaeghen, Steven Van Hecke (stoppen allen).

EENDRACHT MOORTSELE

Trainer: Tim Baele.

In: Kenzo Baudewijn (Bambrugge), Rens Cackebeke (Houtem), Alexi Carone (Windeke), Tim De Neve (Velzeke), Atilay Emeksiz (Bottelare), Sarkodie Foley (Rangers Merelbeke), Resul Karakaya (Bottelare), Adriaan Lamote (FC Wetteren).

Uit: niemand.

VC NAZARETH/EKE A

Trainer: Bart De Craemer.

In: Daan Barbé (Liedekerke), Moreno Bradt (Zeveren), Pierrot Deprez (RC Waregem), Brecht De Sutter (Gavere/Asper), Lander Lisabeth (Gavere/Asper), Tom Sercu (Cercle Melle), Bjarne Van Damme (Sparta Petegem).

Uit: Jonathan Decoene (HT Zwijnaarde), Matthias Neyrinck (Heusden).

SK OUDEGEM

Trainer: Davy Belis.

In: Thomas Aelbrecht (TK Meldert), Quinten Baetens (Moorsel), Manuel Antonio Beyens (Dendermonde), Davy Caudron (Doggen), Gert-Jan De Kegel (KV St.-Gillis), Pauwel De Loose (Jong Lede), Stef De Loose (Berlare), Thibau Duerinck (TK Meldert), Rob Impens (Wichelen), Jappe Kesteleyn (KV St.-Gillis), Bram Van den Bossche (Moorsel), Quinten Van den Bossche (Wichelen), Danté Van Herck (Berlare).

Uit: Jef Buys (SKV Overmere), Tony De Haeck (SKV Overmere), Mathias Duerinck (Lippelo), Elias Hadouch (Heikant Zele), Gilles Davis, Mugisha Mwenimana (Gijzel/Oosterzele), Cédric Rauwoens (Dendermonde), Jordi Schockaert (SKV Overmere), Shema Uwitonze (SKV Overmere), Stef Verschelden (WS Sombeke), Jabir Zerouali (Rangers Opdorp).

KVV SCHELDE A

Trainer: Jens Gits.

In: Brian Bracke (Gijzel/Oosterzele), Arno Ceulebroeck (Erembodegem), Sven De Landtsheer (Windeke), Pieter De Veirman (HT Zwijnaarde), Thibau Dierickx (TK Meldert), Radek Sidorski (Erembodegem), Jonathan Steurbaut (Windeke), Kris Van Lippevelde (Borsbeke), Niels Van Wynendaele (Erembodegem), Gilles Verbeke (St.-Kruis-Winkel), Robbe Vermeulen (Bottelare).

Uit: Jonas Cattrysse (Sparta Waasmunster), Kiana Daelman (Wichelen), Miquel De Schryver (Denderhoutem), Jonas Van Cassel (Wichelen).

KVV ST.-DENIJS

Trainer: Wesley Van Audenaerde.

In: Cedric Van Mierlo (KVV Laarne/Kalken), Halewijn Schoonjans (Sleidinge), Nagui Langeraert (SK Deinze), Seppe Packet (SK Deinze), Lars Dekostere (SK Deinze), Seydi Diskaya (RFC Wetteren).

Uit: Brent Mouton (FC Destelbergen), Christophe Niclaus (stopt), Dominic Vandewijngaerde (onbekend), Justin Nolle (Cercle Melle), Gilles Nollet (Cercle Melle).

SMETLEDE

Trainer: Bart Goeman.

In: Olivier Bosman (vrije speler), Kristian De Moor (Houtem), Sonny De Moye (Kerksken), Michael De Schrijver (Haaltert), Wout De Wilde (Edeboys), Ziggy Eloot (Bambrugge), Sander Malfroy (Massemen), Frederic Pieters (Edeboys), Kasper Smekens (Mere).

Uit: Kjell Baeyens (Massemen), Glen De Langhe (Okegem), Bart Moerenhout (stopt), Michael Renard (stopt), Bjorn Van Den Steen (stopt), Jonas Van Impe (stopt).

HT ZWIJNAARDE

Trainer: Derek Bruylant.

In: Pieter Houbaert (Beselare), Tobias Raes (Muide), Rob De Wilde (Latem), Josse Vekeman (Gijzel/Oosterzele), Erdi Debreste (Lovendegem), Wesley Mestdag (Cercle Melle), Branko Vanlerberghe (VSV Gent), Jonathan Decoene (Eke/Nazareth).

Uit: Pieter De Veirman (Schelde).

VC ZWIJNAARDE

Trainer: Luc Pieters.

In: Anthony De Koker (Dendermonde), Christophe Wozny (FC Destelbergen), Emrullah Karakaya (vrije speler), Hichem Chaoula (Waarschoot), Jannes Van Speybroeck (Latem), Jeffrey Afari (St.-Kruis-Winkel), Jens Coddens (Zevergem), Jerry-John Asamoah (Sp. Waasmunster), Joacim Coddens (Heusden), John Alcéreste (Evergem Center), Jonathan Lugho (vrije speler), Kenneth Vanhoecke (Bredene), Mbubi Kibuanda Jordi (Wervik), Mohamed Sesay (Evergem Center), Stijn Bral (St. Muide), Thibault De Meulenaere (Mariakerke), Thomas Verschueren (Heusden), Vic Hoogstoel (Vinderhoute), Youssouf Wouochawouo (FC Merelbeke).

Uit: Ahmad Othman (FC Merelbeke), Amor Haouachi (Tenstar Melle), Eddymurphy Asante (Dendermonde), Jens Vangheluwe (Gijzel/Oosterzele B), Jens Vereecke (Tenstar Melle), Muhthar Mohamed Ali (?), Riad El Kharraz (Gijzel/Oosterzele B), Robbe Vereecke (Tenstar Melle), Ayse De Clerck (Gijzel/Oosterzele B), Lowiek Pauwels (KVV Laarne/Kalken), Cederick Verniest (stopt), David Schoukens (Wezemaal), Kwinten Fiers (Heusden), Egon Van Lint (St. Muide).