Alle transfers in eerste provinciale

EENDRACHT AALTER

Trainer: Yves Van Acker.

In: Salah Dib (Evergem Center), Gauthier Maebe (Dikkelvenne), Leander Maenhout (KVV Zelzate), Dominique Singeot (SV Oudenaarde), Lenners Van Goethem (SK Deinze), Cedric Van Heule (KAV Dendermonde).

Uit: Jesse Brouwers (KVV St.-Denijs), Marijn Delaere (Zomergem), Thomas Taveirne (Zomergem), Jens Vandenbroucke (Zomergem), Wesley Versichel (Bellem), Ibrahim Ünver (SK Lebbeke).

EENDRACHT APPELTERRE

Trainer: Geert Coppens.

In: Kevin Pardon (Voorde), Dieter Noël-Dero (Geraardsbergen), Steffen Van Grembergen (Jong Lede), Jelle De Crick (Ninove), Kenneth Ots (Voorde), Yorben Van De Keere (Burst), Louis Blankaert (Aalst), Matthias Doraene (Dender), Bryan Cardon (Dender), Glenn Daniels (Ninove), Yannick Massoky Wobos (Crossing Schaarbeek), Joël Ivan Kamga (Ternat), Kevin Andrew Engama (vrij).

Uit: Joeri Danau (Geraardsbergen), Yentl Vekeman (Melsele), Younes De Witte (KVV Ardennen), Yorben Borgenon (Denderhoutem), David Kempeneer (SK Leeuw), Sebastiaan Hooge (E. Houtem), Jonas Droessaert (Zele).

KVV ARDENNEN

Trainer: Pascal Jouret.

In: Jason Masquelin (SK Ronse), Reggie De Neve (Evergem), Mathias Vandenberghe (Dikkelvenne), Glenn Timmerman (Wingene), Younes De Witte (Appelterre), Yanni Vandereecken (Elene/Grotenberge), Jona Decubber (Kluisbergen Sportief), Milan Echati (Eine), Lander Vanderbeken (vrije speler).

Uit: Bram Thomaes (Sparta Bevere), Gilles Meirlaen (Maarkedal), Kim Devos (Nokere/Kruishoutem), Antoon Vercauteren (FC Kluisbergen), Jens Dirinck (Gijzel/Oosterzele), Senne De Keyser (Maarkedal), Lorenzo Van Keymeulen (Latem).

SK BERLARE

Trainer: Tim Bavré.

In: Dzingis Asanovski (Diegem), Yannick Boone (Wetteren), Gilles Deceuninck (Racin Club Gent), Xavier Deschacht (Racing Clug Gent), Devin De Smet (Voorde), Kenzo Deswert (Temse), Hasan Güven (Kemzeke), Samba Ly (Lede), Sergen Özen (VW Hamme), Gilles Pottie (Wingene), Kjell Tolenaars (Mariekerke), Toon Van Acker (St.-Niklaas).

Uit: Damir Agushev (niet gekend), Cristian Andrei (Strombeek), Corentin Auspert (Melsbroek), Younes Ayari (niet gekend), Jalil Bouhna (niet gekend), Niels De Wolf (Lochristi), Arne Dugardeyn (stopt), Achraf Et-Takny (Woluwe/Zaventem), Willy Kabera (niet bekend), Gerard Lifondja (stopt), Birger Longueville (niet bekend), Michael Poppe (FC Lebbeke), Jens Vandenhende (Lochristi), Jordi Van Laere (TK Meldert).

KAV DENDERMONDE

Trainer: Gino Pauwels.

In: Ilias Ammar (FC Lebbeke), Olivier De Boeck (TK Meldert), Joffry De Brabander (Wetteren), Jordy De Graef (Buggenhout), Ridgy De Smedt (De Pinte), Arno D'Hoe (Buggenhout), Ran Dondeyne (Puurs), Maarten Princen (Robur), Tresor Ramazani (Lebbeke), Stijn Robaeyst (HO Kalken), Tomas Suls (Robur), Nicky Van Den Steen (TK Meldert), Jordy Van De Walle (Wetteren), Kasper Van De Walle (Wetteren), Jens Verbeeck (Lebbeke), Sepp Vervust (De Pinte).

Uit: Dimitri Ceulemans (Wieze), Timothy Cobbaert (Schelde), Niclas De Man (Edeboys), Ben Dupont (Robur), Ward Duymelinck (Sinaai), Mathias Franckaert (Sinaai), Dean Meert (Sinaai), Yoni Meskens (KV St.-Gillis), Cedric Van Heule (Aalter), Ronny Van Spitael (Peizegem), Stijn Van Wiele (Baasrode), Jorden Verheire (niet bekend), Simon Zaman (St.-Gillis).

JV DE PINTE

Trainer: Steven De Groot.

In: Jean Blondeel (FC Wetteren), Cedric Buyck (Gavere/Asper), Jelte De Coninck (Meetjesland), Gilles Deriemaeker (Jong Lede), Cedric Kamermans (vrij), Sander Maertens (FC Merelbeke), Lamin Sawo (SK Lochristi), Carl Vercruysse (Sparta Petegem), Jonathan Verstraete (Racing Waregem), Pavel Verstraete (Racing Waregem), Nicolas Steelant (Racing Waregem), Oguzhan Cesmeli (Sp. St.-Gillis-Waas).

Uit: Ridgy De Smedt (Dendermonde), Stijn Desmet (Damme), Birger Dutoit (niet bekend), Joren Hebberecht (Watervliet), Hamdi Aïssa (niet bekend), Maarten Melkebeke (Munkzwalm), Blerim Peci (Deerlijk), Sepp Vervust (Dendermonde).

KVE DRONGEN

Trainer: Hans Christiaens.

In: Sander Renson (Lembeke), Bart Baute (HO Kalken), Maxim Pieters (Racing Club Gent), Louis Pauwels (LS Merendree), Sawo Janko (Oostduinkerke), Michiel Van Leirberghe (Lovendegem), Pieter Van Hyfte-Ysebaert (FC Merelbeke), Jeroen Lambrecht (Brakel), Jo De Cock (Sp. Petegem).

Uit: Jonas Van Landschoot (Maldegem), Tim Philips (LS Merendree), Albert Messanvi (St.-Denijs), Steven De Meulemeester (Mariakerke), Wout Stevens (Bellem), Christoph Ost (niet bekend), Tom Ponnet (stopt), Lowiek Pauwels (VC Zwijnaarde).

E. ELENE/GROTENBERGE

Trainer: Sandy Casieris.

In: Simon Berghmans (Racing Club Gent), Lowie D'Hauwers (Olsa Brakel), Emiel De Pauw (Lovendegem), Andreas De Roeck (Olsa Brakel), Ritchy De Temmerman (SK Ronse), Glenn Hanssens (SK Ronse), Arthur Lorré (E. Aalst), Wouter Moreels (Olsa Brakel), Koen T'Jampens (Voorde), Brecht Van De Wattijne (Munkzwalm), Brian Taildeman (SV Oudenaarde).

Uit: Nicky Degussemé (St.-Denderleeuw), Jorben Sonck (Windeke), Jeroen Wattez (Windeke), Jordy Van Hercke (HO Kalken), Yani Van Der Eecken (KVV Ardennen), Jonathan De Couvreur (EC Oudenhove).

HOGER OP KALKEN

Trainer: Dave Van Waes.

In: Kenan Agar (SK St.-Niklaas), Bert Claerhout (FC Merelbeke), Sam Janssens (FC Merelbeke), Nicola Hanselaer (Jong Lede), Soufriane Okrich (vrij), Yanis Paret (SK Deinze), Lukas Poppe (Sinaai), Gilles Remue (Racing Club Gent), Ilias Van Wassenhove (Racing Club Gent), Erjan Shala (Bambrugge), Sven Smekens (TK Meldert), Sander Van Bogaert (Zele), Thorben Van Den Abeele (Zele), Reinout Van Guyse (Kemzeke), Jordy Van Hecke (Elene/Grotenberge).

Uit: Bart Baute (Drongen), Stanny De Beule (St.-Gillis-Waas), Matthias De Loose (Edeboys), Keith De Witte (KVV Schelde), Ward Diricks (stopt), Jonas Haentjens (Laarne/Kalken), Stijn Robaeyst (KAV Dendermonde), Arne Trinconi (Laarne/Kalken), Stefaan Rogiers (Laarne/Kalken), Brent Rogiers (Dyn. Beervelde), Issa Traoré (Doorslaar), Kevin Van De Vyvere (Massemen), Maarten Verhulst (Massemen).

SK LOCHRISTI

Trainer: Jurgen Van Herreweghe.

In: Casper Daems en Matthee Van Holderbeke (beloften SKLO), Jelle De Schrijver (Ingelmunster), Geoffrey Rijckaert en Armin Djedovic (FC Wetteren), Jordy Van Daele (St.-Gillis-Waas), Guus Vandekerckhove (Racing Club Gent), Jens Van Den Hende en Niels De Wolf (Berlare), Maxim Van Ruyssevelt (St.-Niklaas), Keanu Heirwegh (Zele).

Uit: Jan De Langhe, Bart De Smet en Kenneth Teirlynck (stoppen), Stefan De Meyer (?), Sam De Munster (Gijzel/Oosterzele), Quincy Rombout (Zelzate), Lamine Sawo (De Pinte), Amaury Soinne en Brecht Van Cauwenberghe (FC Merelbeke), Sander Van Herreweghe (Zaffelare), Stijn Verhoeven (Doorslaar).

KVK ROBUR MOERZEKE

Trainer: Dirk De Backer.

In: Florian Dierickx (TK Meldert), Elias Kaadouch (E. Zele), Matthias Van Goethem (Bazel), Pieter Van Houte (SK Grembergen), Soufiane Zahriou (Buggenhout).

Uit: Robert Minea (HRS Haasdonk), Tjorven Quintelier en Nicolas Van Buyten (Zelzate), Thomas Suls (Dendermonde).

SPORTING SINT-GILLIS-WAAS

Trainer: Savas Kayim.

In: Ibrahim Bensellam (Londerzeel), Rayder Ribeiro Santos (Eppegem), Jordy Bogaert (Avanti Stekene), Mohamed Dahmany (Eppegem), Jordy De Calluwe (Evergem Center), Stanny De Beule (HO Kalken), Enzo Van Wingen (Wachtebeke), Cuneyt Cursun (Edeboys), Dylan Macri (RSC Anderlecht), Ian Raeymaekers (E. Zele).

Uit: Lo De Deurwaerder (Sinaai), Sefa Isçi (?), Joppe Janssens (?), Maxim Laeremans (Avanti Stekene), Ennio Martens (Zelzate), Jordy Van Daele (Lochristi), Yaw Banow (E. Zele), Mustafa Erkoç (?), Jasper Penneman (Melsele), Joost Smet (Kruibeke), Thibeau De Vos (SK St.-Niklaas), Oguzhan Cesmeli (De Pinte), Muhammed Nasir (?), Brett Troonbeeckx (?), Cedric Van Duysse en Frederic Schockaert (stoppen).

SV VOORDE

Trainer: Bart De Durpel.

In: Furkun Altan (Aalst), Robby De Bodt (Gavere/Asper), Tommy De Kegel (Dendermonde), Tuur De Meerleer (Bambrugge), Aron De Raes (Ninove), Ditmir Fikaj (Lovendegem), David Geeroms (Teralfene), Alex Ghailani (Dender), Randy Mfutila (Zele), Sebastien Moreels (Dender), Michael Seminck (Teralfene), Jeroen Smolders (Lede), Davy Standaert (Burst), Tijs Van Brantegem (Brakel), Miguel Van De Sijpe (Lede), Kenley Van De Walle (Brakel), Jarne Van Iseghem (Dender), Bjorn Vercammen (Aalst), Raphaël Villé (Burst), Shanko Walraevens (Brakel), Jordi Wellekens (Aalst), Jordi Willems (Pepingen.

Uit: Kenneth Asselman (St. Denderleeuw), Anthony De Cooman (Nederhasselt), Matthias De Jonge (Winnik), Jonas De Landtsheer (Lede), Devin De Smet (Berlare), Bram De Taeye (Elene/Grotenberge), Raymon Deblander (Winnik), Robbe Hemerijckx (Oudenhove), Jasper Heymans (Zottegem), Bjorn Ketsman (Ninove), Kenneth Ots (Appelterre), Kevin Pardon (Appelterre), Jan Praet (Oudenhove), Glenn Soens (Denderhoutem), Koen T'Jampens (Elene/Grotenberge), Jens Van Den Noortgate (Zottegem), Nico Van Der Linden (Houtem), Jeremy Van Gelder (TK Meldert), Arne Van Snick (Denderhoutem), Jorben Verpaelst (Denderhoutem), Bram Verstichelen (Zele), Kane Willems (Ninove).

EENDRACHT ZELE

Trainer: Kristof Smet.

In: Mathias Annaert (Vrasene), Yaw Banow (Sp. St.-Gillis-Waas), Maarten Cooreman (FC Merelbeke), Arno De Caigny (Kemzeke), Jonas Droessaert (Appelterre), Arne Vaeyens (E. Aalst), Gilles Van Vlierberghe (SK St.-Niklaas), Joachim Verdonck (Lede), Bram Verstichelen (Voorde).

Uit: Danté Cooreman (Mariakerke), Nick Dhaene en Niels Loriers (Temse), Keanu Heirewegh (Lochristi), Elias Kaadouch (Robur), Papy Keita (VC Herentals), Kevin Kesteloot (Dikkelvenne), Yannick Leboeuf (Cercle Melle), Kenneth Leemans (Eppegem), Thomas Michot (Melsele), Jan aeymaekers (St.-Gillis-Waas), Laurence Tronckoe (Doorslaar), Sander Van Bogaert en Thorben Van Den Abeele (HO Kalken), Ozen Volkan (Wielsbeke), Thomas Zwart (FC Merelbeke), Lars Kint (stopt).

KVV ZELZATE

Trainer: Bjorn De Neve.

In: Stijn Cools-Ceuppens (Lovendegem), Ennio Martens (St.-Gillis-Waas), Tjorven Quintelier (Robur), Quincy Rombaut (Lochristi), Nicolas Van Buyten (Robur), Brent Van Steelant (Dikkelvenne).

Uit: Jason Baeke (Wachtebeke), Janosh De Craene (Sleidinge), Ibrahim Eryürük (?), Leander Maenhout (Aalter), Miroslav Peric (Meetjesland), Dylan Prempeh (Evergem Center), Mathieu Van Cauwenberghe (Mariakerke).

SV ZOTTEGEM

Trainer: Koen Vanden Houten.

In: Jens Van Den Noortgate (Voorde), Andres Meersman (Pepingen), Glenn Vander Sleyen (Lede), Jasper Heymans (Voorde), Nikolas Schamp (Bambrugge), Jérôme Callebaut (U19 Club Brugge), Yentl Van Caeneghem (Oudenaarde), Jasper Diependaele (U19 SK Deinze).

Uit: Yils Porreze (Munkzwalm), Ken Van Den Steen (Borsbeke), Laurens De Cuyper (Velzeke), Simon Ronse (Gavere/Asper), Dimitri Delplace (KSV Geraardsbergen).