Alle transfers in 4de provinciale B (reeks JV)

NATHAN BRUYNOGHE en ARNE TILLIEU NIEUWKOMERS IN KERN JV

 NATHAN BRUYNOGHE: VORIG SEIZOEN BELOFTE BIJ SPARTA PETEGEM

 ARNE TILLIEU: VORIG SEIZOEN BIJ VINDERHOUTE

Begin augustus start de Hofman Sport Cup, meteen de aanloop naar een nieuw voetbalseizoen dat in het weekend van 5-6 september van start gaat. Alle ploegen hebben in volle corona-tijd hun kern gevormd. Bij JV De Pinte zijn er weinig wijzigingen. Niemand verlaat de club en twee veldspelers werden aan de kern toegevoegd: Nathan Bruynoghe en Arne Tillieu, die in het verleden al voor De Pinte uitkwam. Leslie Vlerick is een oud-gediende bij Jong & Vlug en was vorig seizoen keepertrainer. Komend seizoen wil hij graag nog eens zelf tussen de doelpalen staan en gaat daarvoor de strijd aan met onder andere collega-keepers Julian Vermassen, Robbe Buys, Dries Florizoone en Gaetan Brasseur. Nieuwe keepertrainer Luc Vandenbroucke zal de knoop doorhakken wie de nummer één wordt.

Hieronder de transfers in 4de provinciale B.

SPARTA BEVERE B

Trainer: Thijs 'T Kindt.

In (spelers aangeworden voor Bevere A en B): Dylan De Poorter (Vlaamse Ardennen), Jarni De Wulf (FC Petegem), Mathias Dujardin (Wortegem), Michiel Haegeman (Eine), Branco Opsomer (Vlaamse Ardennen), Kevin Thomaes (Otegem), Victor Tieberghien (Wielsbeke), Jarnie Van Assche (Zeveren), Brian Van Duyssen (Munkzwalm), Brecht Verschelde (Otegem).

Uit: Geoffrey Van Daele (stopt).

JV DE PINTE

Trainer: Davy Hautekeete.

In: Nathan Bruynoghe (beloften Sparta Petegem), Arne Tillieu (Vinderhoute), Leslie Vlerick (vrij).

Uit: niemand.

KWIK EINE B

Trainer: Fritsjof Verhellen.

In: Diego Hoedaert (SV Geraardsbergen), Kenny en Yoni Schoonjans (Munkzwalm), Bilale Kasmi (Aalter).

Uit: Thibault Verschoore (Zingem), Jacob Coopman, Felix Bauters, Merlijn Dhondt en Bram Van Hecke (Huise/Ouwegem), Michiel Haegheman (Volkegem).

VC HUISE/OUWEGEM

Trainer: Sody Schiettecatte.

In: Felix Bauters (Eine), Jacob Coopman (Eine), Andreas Demeyer (Eine), Merlijn Dhondt (Eine), Bastiaan Matthys (Sparta Bevere), Devon Meirlaen (Jong Zulte), Ralph Dhanis Dick (Dikkelvenne), Bram Van Hecke (Eine), Lorenzo Van Twembeke (Bevere).

Uit: Gauthier Maebe (Latem), Pieter Temmerman (Kluisbergen Sportief).

FC KLUISBERGEN B

Trainer: Thomas Windels.

In (spelers aangeworven voor Kluisbergen A en B): Kenny Demeyere, Steve Blauwblomme, Seppe Dhont, Jente Devos, Emile Desloovere, Michiel Vanlaere, Robbe Michiels, Brighton Vandeghinste en Pieter Vandenbogaerde (allen Heestert), Sam Deconinck en Michiel Tieberghien (Bellegem), Arnaud De Praetere, Kenny Van de Populiere en Cesar Fontaine (Avelgem), Frederic Del Fosse (Stasegem), Jonas Van der Borght, Robin Quaghebeur en Guillaume Benoot (vrije spelers).

Uit: Teun Verplancke (Avelgem), Wout De Vuyst (Munkzwalm).

KLUISBERGEN SPORTIEF B

Trainer: Bart Declercq.

In: de beloftenploeg van vorig seizoen start in 4de provinciale.

Uit: niemand.

RC MATER

Trainer: Kenneth Bothuyne en Nico Bordeaud'huy (duobaan).

In: Kevin Burms (SK Merelbeke), Maarten Capiau (Horebeke), Oskaar De Coker, Thijs De Schrijver, Timo Schiettecatte en Thijs Vandeputte (allen Maarkedal), Jordy De Vogelaere (Zingem), Wouter Leyman (Horebeke), Lars Van Nieuwenhuize (FC Petegem), Siebe Vermeersch (Horebeke), Niels Van Helleputte en Koenraad Van Mieghem (vrije spelers).

Uit: Mathieu Langeraert (Volkegem), Sam Van der Linden (Rooigem).

VC NAZARETH/EKE B

Trainer: Naïm Lampe.

In (spelers aangeworven voor A en B-ploeg): Gilles Bryon (Oostrozebeke), Diego Dierick (Anzegem), Robbe Heyse (Jong Zulte), Laurens Meheus (Vinkt), Sam Thielemans (Sparta Petegem), Seppe Thierri (SV Oudenaarde), Arthur Van Kerckhove (Dikkelvenne).

Uit (A en B-ploeg): Leroy Courteyn (Melsen), Pierrot Deprez (Tielt), Gregory De Rudder (VSV Gent), Naim Lampe (stopt), Bart Meire (stopt), Thibeau Schobben (Jong Zulte), Koen Van De Sompel (stopt), Brent Van Waeyenberg (Latem).

RSC OPHASSELT B

Trainer: Pascal Michiels.

In: niemand.

Uit: niemand.

FC PETEGEM AAN DE SCHELDE

Trainer: Bart Vandenabeele.

In: Humphrey Bauters en Jonas De Keyser (Horebeke), Kyanu Delrue, Tanguy D'Hondt, Matthias Vanderstraeten en Thibault Vanderstraeten (Nokere/Kruishoutem), Jordy De Langhe (Boekel), Robin De Wolf (Maarkedal), Milan Lateur en Michiel Vermeeren (Volkegem), Branco Leroy (Stasegem), Sven Menschaert (Anzegem), Jordi Nuytten (Harelbeke), Timour Okayv (vrije speler), Jonas Van De Cauter (Wortegem), Kasper Van Medegael (vrije speler), Arno Coppens en Matthias Reyntjens (Kluisbergen Sportief).

Uit: Siebe Anraed, Thomas Vermoere en Seppe Van Driessche (Lendelede), Jens Christiaens (Rumbeke), Laurens De Koker en Thomas Tinons (Anzegem), Ardjun Demeyere (Stasegem), Ward Desmet (Jong Vijve), Thiebeau Herreman (Kuurne), Frederik Janssen (Ingooigem), Ruben Laporte (Dentergem), Arne Lateur (Zingem), Maxime Van Maercke (Kluisbergen Sp.).

SPARTA PETEGEM B

Trainer: Dominiek Colpaert.

In: Seppe Colpaert (Machelen), Benno Den Blauwen (Nokere/Kruishoutem), Mathias Ebo (vrij), Sebastian Pinto-Maeso (vrij), Florian Roets (Ooidonck Leerne).

Uit: Gillian De Vreeze (Zeveren), Sam Thielemans (Nazareth/Eke), Stephen Vanden Bossche (Machelen).

FCLC RONSE

Trainer: Ergys Uraj.

In: Bessem Jaballah, Christophe Vergucht, Pieterjan Raes, Leroy Desmet en Sven Tentiniez (allen Boekel), Stijn Botteldoorn en Donald Anssens (Everbeek). De kern wordt aangevuld met spelers die seizoen 2018-2019 speelden en in het seizoen 2019-2020 kozen voor een sabbatjaar van de club.

Uit: Niemand.

VOLKEGEM B

Trainer: Koen Vanden Berghe.

In: Florian Baert en Iben Hellemonds (Olsa Brakel), Mathieu Langeraert (Mater).

Uit: Simon Van Henis (Lierde), Warre Bijls (?), Moise Mukua (?).

ZEVERGEM SPORTIEF

Trainer: John De Jans.

In: Emiel Desmet (vrij), Mathijs Haerens (Nazareth/Eke), Owen Thielemans (St.-Denijs);

Uit: Manu Liebaert (Nazareth/Eke), Lorenz Herman (Nokere/Kruishoutem).

SK ZINGEM B

Trainer: Dieter Temmerman.

In (spelers aangeworven voor Zingem A en B): Iben Antoin (Jong Zulte), Glenn Bauwens (Eine), Cedric Buyck (Gavere/Asper), Jelle Cansse (Velzeke), Jonathan De Couvreur (Oudenhove), Dries De Smet (Boekel), Lorenzo De Maesschalck (Munkzwalm), Arne Lateur (Petegem-a/d-Schelde), Lucas Otte (Oudenhove), Stef Vanderhauwaert (Boekel), Dries Van Houtteghem (Jong Zulte), Brecht Van Isterdael (Wortegem), Jarne Verbanck (Boekel), Tuur Verhauwaert (Wortegem), Thibault Verschoote (Eine), Dimitri Viaene (Michelbeke), Kane Willems (Munkzwalm).

Uit (spelers A en B-ploeg): Jari Godefroidt (Gavere/Asper), Eurgene Oppong (Dendermonde), Mathias Poedts (Mere), Yannick Tomas (Everbeek), Hugues Van Holderbeke (FCDKG Beervelde).

JONG ZULTE B

Trainer: Mohamed Quafik.

In: de beloftenploeg debuteert in 4de provinciale.

Uit: niemand.