Wedstrijdkalender A- en B-beloften seizoen 2019-2020

EERSTE BELOFTEN

(REEKS 2de RESERVE H)

06/09/2019, 19.30 uur:    PETEGEM-a/d.-SCHELDE - DE PINTE A

20/09/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - NOKERE/KRUISHOUTEM

28/09/2019, 14.30 uur:    ZEVERGEM - DE PINTE A

04/10/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - HUISE/OUWEGEM

11/10/2019, 19.30 uur:    EINE - DE PINTE A

18/10/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - OLSENE

25/10/2019, 19.30 uur:    VOLKEGEM - DE PINTE A

01/11/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - NAZARETH/EKE

08/11/2019, 20.00 uur:    VINKT - DE PINTE A

15/11/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - MACHELEN-a/d-LEIE

23/11/2019, 14.00 uur:    ZINGEM - DE PINTE A

29/11/2019, 20.00 uur:    DE PINTE A - WORTEGEM

07/12/2019, 14.30 uur:    MELSEN - DE PINTE A

03/01/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - PETEGEM-a/d-SCHELDE

18/01/2020, 15.00 uur:    NOKERE/KRUISHOUTEM - DE PINTE A

24/01/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - ZEVERGEM

01/02/2020, 15.00 uur:    HUISE/OUWEGEM - DE PINTE A

07/02/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - EINE

15/02/2020, 15.00 uur:    OLSENE - DE PINTE A

20/02/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - VOLKEGEM

07/03/2020, 13.00 uur:    NAZARETH/EKE - DE PINTE A

13/03/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - VINKT

21/03/2020, 15.00 uur:    MACHELEN-a/d-LEIE - DE PINTE A

27/03/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - ZINGEM

18/04/2020, 15.00 uur:    WORTEGEM - DE PINTE A

24/04/2020, 20.00 uur:    DE PINTE A - MELSEN

**********

TWEEDE BELOFTEN

(REEKS 2de RESERVE J)

30/08/2019, 19.30 uur:    VINDERHOUTE - DE PINTE B

13/09/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - DRONGEN

20/09/2019, 20.00 uur:    ST.-DENIJS - DE PINTE B

27/09/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - POESELE

04/10/2019, 20.00 uur:    KNESSELARE - DE PINTE B

11/10/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - MARIA-AALTER

25/10/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - WAARSCHOOT

02/11/2019, 15.00 uur:    NAZARETH/EKE - DE PINTE B

08/11/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - VINKT

15/11/2019, 20.00 uur:    LATEM - DE PINTE B

22/11/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - HANSBEKE

30/11/2019, 14.30 uur:    LOTENHULLE - DE PINTE B

06/12/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - OOIDONCK LEERNE

13/12/2019, 20.00 uur:    DE PINTE B - VINDERHOUTE

10/01/2020, 20.00 uur:    DRONGEN - DE PINTE B

17/01/2020, 20.00 uur:    DE PINTE B - ST.-DENIJS

25/01/2020, 15.30 uur:    POESELE - DE PINTE B

31/01/2020, 20.00 uur:    DE PINTE B - KNESSELARE

08/02/2020, 15.00 uur:    MARIA-AALTER - DE PINTE B

28/02/2020, 19.30 uur:    WAARSCHOOT - DE PINTE B

06/03/2020, 20.00 uur:    DE PINTE B - NAZARETH/EKE

13/03/2020, 20.00 uur:    VINKT - DE PINTE B

20/03/2020, 20.00 uur:    DE PINTE B - LATEM

28/03/2020, 15.00 uur:    HANSBEKE - DE PINTE B

17/04/2020, 20.00 uur:    DE PINTE B - LOTENHULLE

24/04/2020, 19.30 uur:    OOIDONCK LEERNE - DE PINTE B

*****

(Beide beloftenploegen spelen hun thuiswedstrijd op vrijdagavond om 20 uur op het kunstgrasterrein van Moerkensheide. Wijzigingen zijn uiteraard mogelijk)